180

You are currently visiting the SSAB group site

To go to your country specific site please follow this link:

Marketing specialist

Location: Żyrardów

Country: Poland

Application due date: December 30, 2018

Ruukki Construction obsługuje klientów w branży budowlanej. Dostarczamy produkty i usługi obejmujące etapy od projektowania po montaż, wspierając działalność naszych klientów korporacyjnych, w tym inwestorów i firmy budowlane. Nasi odbiorcy to także klienci indywidualni, którym oferujemy produkty dachowe i usługi montażowe pod marką Plannja i Ruukki. Oprócz sieci dystrybucji naszych klientów obsługujemy za pośrednictwem sklepów Ruukki Express i punktów obsługi Plannja w 9 krajach. Ruukki Construction zatrudnia około 2 500 pracowników w 15 zakładach w Europie. Sprzedaż netto w 2017 roku wyniosła 5,773 miliardów Szwedzkich koron.
Ruukki Construction jest spółka zależną SSAB. SSAB to skandynawsko-amerykańska firma stalowa działająca w ponad 50 krajach. Spółka jest notowana na NASDAQ OMX w Sztokholmie i Helsinkach. www.ruukki.com

Obecnie firma Ruukki Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu - Marketing Specialist

Miejsce pracy: Żyrardów

Główne obowiązki

  • Udział w tworzeniu projektów w zakresie internetowych kanałów marketingowych (strona internetowa, blog, kampanie mailingowe, rozwój nowych funkcjonalności z obszaru online),
  • Prowadzenie firmowych profili społecznościowych,
  • Opracowywanie treści materiałów informacyjnych i marketingowych.

Wymagania

  • 1- 2 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe/ w trakcie studiów,
  • Znajomość programów graficznych tj. InDesign, Corel lub PhotoShop,
  • Doświadczenie w realizacji działań marketingowych w internecie,
  • Kreatywność, samodzielność w działaniu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenia wprowadzające,
  • Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne),
  • Opiekę medyczną,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Ruukki Polska Sp. z o.o.; ul. Jaktorowska 13, 96-300 Żyrardów.